مدیریت : زارعی x
09123202397
مسئول اجرا x
09193222017
سخن مدیر:

فروش انواع ایزوگام ارزان | قیمت ایزوگام ارزان | نمایندگی فروش ایزوگام ارزان

دسته‌بندی:
بدون دیدگاه

ایزوگام ارزان با کیفیت :

این روزها بدلیل افزایش قیمت ایزوگام و نیز سایر عایق های رطوبتی ، بسیاری از مردم بدنبال ایزوگام هایی هستند که علاوه بر استاندارد بودن و نیز داشتن کیفیت بالا دارای قیمت ارزان و به صرفه ای نیز باشند . شرکت بام عایق با توجه به تنوع محصولات شرایطی را فراهم نموده که به مشتریان عزیز خود ایزوگام هایی را عرضه کند ، که دارای بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت باشد تا بتوانند با خیال راحت از ما خرید کنند .

شرکت بام عایق تمام سعی و تلاش خود را بکار گرفته که ایزوگام هایی را که تولید و عرضه می کند علاوه بر داشتن بهترین کیفیت ، دارای مناسب ترین قیمت نیز باشند .

ایزوگام ارزان و استاندارد در تهران :

ازجمله مواردی که در هنگام خرید ایزوگام باید به آن توجه کنیم ، جنس و کیفیت ایزوگام است .

مقدار قیر خالصی که در ساخت عایق های رطوبتی استفاده می شود بر قیمت ایزوگام تاثیر دارد . یکی از موارد مهمی که در ساخت و ترکیب ایزوگام نقش دارد قیر خالص است ، پس ایزوگام هایی که قیر خالص کمتری در ساخت آن ها استفاده شده است ارزان تر هستند ، ولی برخی از ایزوگام ها با وجود داشتن مواد درجه یک و کیفیت عالی ، قیمت ارزان و مناسب تری دارند .

ایزوگام ارزان ، تمام استانداردهای روز را دارد و علت قیمت ارزان ایزوگام ، به دلیل فروش به قیمت درب کارخانه است و بدون واسطه و مستقیم بدست مشتری می رسد .

خرید غیر حضوری و آنلاین ایزوگام ارزان قیمت :

ما در شرکت بام عایق به صورت حضوری و غیر حضوری آماده خدمت به شما مشتریان عزیزمان هستیم و شرایطی را فراهم کرده ایم که اگر کسی امکان خرید حضوری را نداشته باشد بتواند ، به صورت خرید اینترنتی و آنلاین نیز از ما با خیال راحت خرید کند ودر صورت نیاز نیز نمونه های درخواستی و موجود برای خریدار ارسال می شود .

نکته : شرکت بام عایق به مشتریان عزیز خود توصیه می کند که به این نکته توجه کنند که در هنگام خرید با توجه به نوع سطح مورد نظر ، ایزوگام خود را انتخاب و خریداری نمایند . مثلا برای نصب ایزوگام روی دیوار و پشت بام ، از نوع ایزوگام فویلدار استفاده می شود ، چون فویل آلومینیومی ایزوگام در برابر تابش نور خورشید مقاوم بوده و نور خورشید را منعکس می کند و این امر سبب بالا بردن عمر ایزوگام و نیز باعث زیبایی محل نصب می شود .

شرکت بام عایق با بیش از 22 سال سابقه کار و تجربه کاری موفق در زمینه عایق های رطوبتی : ایزوگام،قیرگونی و آسفالت آماده عقد قرارداد با ارگانهای دولتی و شرکت های خصوصی و منازل مسکونی می باشد.

برای مشاوره در مورد فروش ایزوگام ، فروش قیر و فروش گونی و نیز برای اطلاع از قیمت نصب ایزوگام ، اجرای قیرگونی و اجرای آسفالت  میتوانید با ما تماس بگیرید.

مدیریت : زارعی : 97 23 320 0912

مسئول اجرا : 17 20 322 0919

مسئول فروش : 40 26 140 0937

آدرس : تهران ، تهرانپارس خیابان اتحاد کوچه پنجم غربی روبروی تعویض پلاک ، مرکز فروش ایزوگام و قیر زارعی

  • نویسنده
    admin
  • تعداد بازدید
    4,953 views
0دیدگاه فرستاده شده است.
شما هم دیدگاه خود را بنویسید

نوشته‌های ویژه
اخبار ویژه